menu

KADRA PEDAGOGICZNA

2016-01-23 17:45:11 (ost. akt: 2017-03-16 19:56:48)

NAUCZYCIELE- ROK SZK. 2016/17

RELIGIA

mgr Agnieszka Golon
mgr Jadwiga Janiszewska
ks. Adam Iwanowski
ks. Piotr Drzewiński


JĘZYK POLSKI

mgr Agnieszka Golon
mgr Monika Iwańczyk
mgr Jolanta Tymińska
mgr Aleksandra Wysocka
mgr Aneta Załubska-Ropiak



WIEDZA O KULTURZE

mgr Aneta Załubska-Ropiak


HISTORIA

mgr Monika Iwańczyk
mgr Dariusz Wędrowski
mgr Iwona Wojciechowska



WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

mgr Dariusz Wędrowski
mgr Iwona Wojciechowska


JĘZYK ANGIELSKI


mgr Paulina Krawczyk
mgr Ewa Lubińska
mgr Weronika Moszczyńska
mgr Małgorzata Paszkiewicz
mgr Anna Skorupska


JĘZYK NIEMIECKI

mgr Anna Głębocka
mgr Ewelina Miszkiewicz
mgr Anna Nowacka
mgr Anna Zengota


JĘZYK ROSYJSKI

mgr Anna Bogdalska
mgr Anna Łabacka-Purtak


MATEMATYKA

mgr Radosław Niedźwiecki
mgr Marzena Rogacz
mgr Anna Ruszczyk
mgr Beata Folga- Grzybowska



FIZYKA

mgr Radosław Niedźwiecki
mgr Marzena Rogacz


BIOLOGIA / PRZYRODA

mgr Anna Ladzińska
mgr Anna Wrońska


CHEMIA

mgr Anna Wrońska


GEOGRAFIA


mgr Jadwiga Meyza
mgr Teresa Trochimiuk



PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

mgr Teresa Trochimiuk


ELEMENTY PRAWA

mgr Iwona Wojciechowska


DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

mgr Iwona Wojciechowska


EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

mgr Wiesław Załubski


SAMOOBRONA

mgr Ryszard Kukliński
mgr Marcin Bogdański

BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE

mgr Artur Magnuszewski

FUNKCJONOWANIE POLICJI

mgr Artur Magnuszewski

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Anna Bogdalska
mgr Michał Bogucki
mgr Małgorzata Klimczak
mgr Dariusz Orzołek
mgr Jarosław Polak
mgr Jacek Tomaszek
mgr Janusz Tymiński
mgr Józef Zdunek


WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

mgr Anna Łabacka-Purtak


INFORMATYKA

mgr Piotr Lemecha
mgr Marta Maszota


PRZEDMIOTY INFORMATYCZNE

mgr Małgorzata Jankowska
mgr Lidia Łuczyńska
mgr Paweł Królikowski
mgr Marta Maszota
mgr Adam Samsel


PRZEDMIOTY EKONOMICZNE / HANDLOWE

mgr Joanna Andrzejewska
mgr inż. Małgorzata Folga
mgr Izabela Gąsecka-Paś
mgr Ewa Lubińska
mgr Magdalena Łachacz
mgr Wiesława Trochimiuk


PRZEDMIOTY MECHANICZNE

mgr Robert Bułas
mgr Marcin Dąbkowski
mgr Stanisław Kaniuka
mgr Piotr Lemecha
mgr Jacek Zapadka

ZAJĘCIA WARSZTATOWE

mgr Zbigniew Dańkowski
mgr Daniel Dunajski
mgr Romuald Koziej
mgr Dariusz Kurz
mgr Mirosław Sikorski